Освежено 12:41:26
Недела, 20 Април 2014
Вести денес: 25

Иван Маринковиќ (35), кој во шоуто „Фарма 5“, влезе како поранешен маж на Гоца Тржан, заведе 14 години помлада манекенка Сара Трајановиќ (21). Откако се избрани за слуги на имотот, тие се сетија на сигурен рецепт за да останат во ова шоу, па започнаа љубовна врска.

sara500

Иван и Сара се оваа недела слуги и спијат заедно во штала. За тоа е заслужна новата газдарица Зорица Марковиќ, но наместо казна, улогата слуга на Иван му е добредојдена награда.

„Очекував мене да ме одберат, но не мислев дека со мене ќе биде Сара, изјави Иван.

Тој и Сара прво се бакнуваа покрај тоалетот, а во еден момент Иван и призна на манекенката дека е нервозен бидејќи мисли дека се заљубува во неа.

Она што е сигурно е дека тие двајца, покрај емоциите за кои тврдат дека ги имаат, сметаат и на гласовите од публиката. Се надеваат дека ќе ги преживеат овие моменти и набрзо ќе се вратат на натпреварот доколку гледачите стекнат слика за нивната искрена љубов.

vlado-janevski-300x250
asseco-see-300x250
caffetin-menstrual-300x250-mk

Избор на уредникот

Започна изградбата германската фабрика „Marquardt GmbH” во Велес

News image

Денес започнаа градежните работи за изградба на фабриката на германската компанија „Ma...

ФОТО: Новиот парк за деца со посебни потреби во Ѓорче, вистинска среќа за малиот Јане

News image

Петгодишниот Јане Велковски сега има место каде да се лула и да игра кошарка иако е во...

Филип- Македонецот со челична волја чиј сон се исполнува

News image

Филип Михајловски ги сплоти хуманите луѓе во Македонија. Со право ќе го наречеме херој...

  • 24 часа
  • 7 дена
  • 30 дена